Apartamentai ant jūros kranto Dalmatijoje

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
LinkedIn

Keliaujant atostogauti prie jūros, juk visada labai norisi gyventi kuo arčiau jos, ar ne?

Kroatija nėra ta šalis, kur labai populiaru viešbučiai ant jūros kranto su baseinais. Didžioji dauguma renkasi apgyvendinimo tipą – arpartamentus ar vilą. 

Tad atrinkau, mano akimis, keletą patrauklių apgyvendinimo variantų Dalmatijoje, kurie turėtų balkonus ar terasas su vaizdais į jūrą, kad vakarais galėtumėte mėgautis nuostabiais saulėlydžiais. 

Apartments Mimac

Omiše, Splito-Dalmatijos apskrityje, už 350 metrų nuo Brzet paplūdimio, įsikūrusiuose apartamentuose „Mimac“ rasite moderniai įrengtus apartamentus kelių aukštų pastate. Teritorijoje yra kepsninė, sodas ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Visuose apartamentuose  yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai, svetainės su sofomis, virtuvės su valgomojo zonomis ir vonios kambariai su dušais, plaukų džiovintuvais bei nemokamais higienos reikmenimis. Kai kuriuose numeriuose yra terasos ir (arba) balkonai, iš kurių atsiveria vaizdas į jūrą.

Apartamentai skirti nuo 4 iki 8 asmenų.

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com. 

Apartment Nely

Trogire, tiksliau Čiovo saloje, apartamentai žavi savo didžiule terasa ir vaizdu. Apartamentai įrengti antrame namo aukšte, turi du miegamuosius, virtuvę ir valgomąjį. Namas apsuptas sodo, kiemelyje yra kepsninė, o jūra už 30 metrų. 

Apartamentuose yra miegamosios vietos 5 asmenims. 

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com. 

VILLA Mira

Neseniai renovuoti (2021 metų vasarą) erdvūs apartamentai Čiovo saloje, Okrug Gornji gyvenvietėje.  Viloje yra dveji atskiri apartamentai, skirti apsistoti iki 5 asmenų. Didelės terasos su vaizdu į jūrą, o vienoje iš jų yra džiakuzi. Nuo jūros vila nutolusi apie 300 metrų. Teritorijoje yra lauko virtuvėlė ir židinys grilinimui. 

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com

Apartments Meri

Tvarkingi ir erdvūs apartamentai Čiovo saloje, Okrug Gornji gyvenvietėje. Nuo jūros namas nutolęs per kelis šimtus metrų. Apgyvendinimo teritorijoje yra lauko kepsninė, kiemelis ir baseinas, nemokamas parkingas. Nuomojami treji apartamentai, dveji iš jų su puikiais balkonais į jūros pusę.

Apartamentai skirti nuo 2 iki 5 asmenų.

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com

Holiday home Ika

Nedidelis atostogų namelis, skirtas šeimai ar draugų kompanijai iki 4 asmenų, visai šalia jūros (1 min pėsčiomis) Drašnice miestelyje. Aplink miestelį driekiasi vieni gražesnių Makarskos Rivieros paplūdimių. 

Namelyje kambariai išsidėstę per kelis aukštus, o stogo terasa suteikia puikų vaizdą į jūrą. Taip pat yra lauko židinys ir mini lauko virtuvėlė. Kambariai nedideli, bet jaukūs.

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com

Old stone house Najka

Tai dar vienas nedidelis atostogų namelis Pisak miestelyje. Kambariai išsidėstę per du aukštus, kuriuose gali apsistoti iki  5 asmenų. Namas išskirtinis, kambariai įrengti sename akmeniniame name, labai paprastai, bet namelio lokacija nuostabi – galima sakyti virš jūros. Laipteliais nuo namelio nusileidžiate tiesiai į jūrą, o balkonas, žinoma, atveria vaizdą į jūros žydrynę. 

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com

Apartments Tri Palme

Apartamentai įsikūrę Promajna miestelyje, Makarskos Rivieroje. Iki paplūdimio vos 300 metrų. Yra apartamentų pasirinkimas nuo 2 iki 6 asmenų. Kai kurie apartamentai su vaizdu į kalnus. Kambariai įrengti paprastai, bet yra viskas, ko gali reikėti puikioms atostogoms. Apartamentuose, skirtiems iki 6 asmenų, yra labai erdvus balkonas su palmių ir jūros vaizdu. 

Beje, šis variantas, lyginant su kitais, yra šiek tiek pigesnis. 

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com

Super Horizont Apartments

Splito priemiestyje Stobreč įsikūrę apartamentai turi 6 variantų pasirinkimą 2-3 asmenims. Apartamentai visiškai renovuoti 2019 metais. Daugelio jų balkonai orientuoti į jūros pusę. Paplūdimys vos už 100 metrų. 

Visi apartamentų gyventojai gali mėgautis poilsiu atviroje lauko židinio zonoje, kurioje taip pat yra džiakuzis. 

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com

Apartments Villa Zrinka

Rogoznicos miestelyje visiškai ant jūros kranto, tarp dviejų nedidelių įlankėlių, esanti vila gali jums pasiūlyti 5 apartamentus, skirtus nuo 2 iki 9 asmenų. 

Kambariai gana moderniai įrengti, visuose apartamentuose yra balkonai, lauko teritorijoje vaikų žaidimų aikštelė ir židinys. 

Netoliese yra keli maži paplūdimiai. 

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com

Apartments Toni Sie view

Visai šalia labai gražaus miestelio Primošten, ant jūros kranto įsikūrę apartamentai gali pasiūlyti apgyvendinimą nuo 2 iki 5 asmenų. 

Kambariai tvarkingi ir renovuoti, lauke teritorijoje yra kiemelis su lauko židiniu ir privatus priėjimas prie jūros. 

Šie apartamentai turi labai daug gerų atsiliepimų. 

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com

Pegasus Apartments & Rooms

Lietuviams ganai gerai žinomame kurorte Makarskoje, moderniai įrengti apartamentai gali pasiūlyti apgyvendinimą tiek poroms, tiek šeimoms. 

Visi apartamentai turi balkonus ar terasas, tačiau tik dalis yra su vaizdu į jūrą. Estetiškas kambarių  interjeras. Iki paplūdimio atstumas apie 300 m. 

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com

Patarimas

Jei svajojate pagyventi tokiuose apartamentuose ant jūros kranto bei kas vakarą  mėgautis nepakartojamu jūros vaizdu, bet nenorite didžiosios dalies atostogų biudžeto skirti tik apgyvendinimui…tuomet siūlau atostogauti gegužės mėnesį arba spalį

Vasarą šių apartamentų kainos gana aukštos, o ir dauguma jų jau būna rezervuoti net jau iš praeitų metų ar jau naujų metų pradžioje. 

Pavyzdžiui, ne kartą esu girdėjusi iš apartamentų nuomininkų, jog išvykdami vokiečiai, austrai, slovėnai iš apartamentų, jie jau rezervuojasi datas sekantiems metams. 

Prenumeruok naujienlaiškį