Dalmatijos kruizas

Kas tavęs laukia?

Apie kruizą

Ar kada pagalvojai apie kitokias atostogas? Keliauti ne sausuma ar dangumi, o jūra? Skamba intriguojančiai?

Tad skaityk įdėmiai, mes turime nepakartojamą pasiūlymą!

Kroatija – nuostabus Viduržemio jūros brangakmenis, kur susilieja įspūdinga gamta, istorija ir Adrijos jūros žydrynė. O kur dar daugiau kaip  tūkstantis įvairiausių salų, išsidėsčiusių palei Kroatijos krantus. 

Nėra geresnio būdo pamatyti tą grožį kaip plaukiojant savaitę nedideliu kruiziniu laivu Adrijos jūroje, lankant gražiausias Dalmatijos salas.

Tik įsivaizduokite: jums nereikia vairuoti ir galvoti, kur keliauti; nereikia ieškoti apgyvendinimo; mėgaujatės kvapą gniaužiančiais panoraminiais vaizdais; nesirūpinate pusryčiais ir pietumis; kiekvieną dieną savarankiškai tyrinėjate  vis kitą vietovę. 

Mes kalbame ne apie didžiulį kruizinį laivą, kur žmonių šimtais, o apie nedidelį, kompaktišką retro stiliaus motorinį burlaivį, kuriame telpa 25 – 30 žmonių. Kajutės dvivietės su privačiu vonios kambariu ir kondicionieriais.

Taigi, ar esate pasiruošę nuotykiams Adrijos jūroje? Skaitykite toliau, kas jūsų laukia.

Kruizo žemėlapis

Maršrutas

SPLIT > MAKARSKA

Susitinkame Splito uoste, apsigyvename laive ir vidurdienį pradedame nepamirštamą 8 dienų kelionę jūra po Dalmatiją. Pirmasis sustojimas - Makarskos miestelis Biokovo kalno pašonėje. Retas atvejis matyti tokį didžiulį kalnų masyvą taip arti jūros. 

1 DIENA, ŠEŠTADIENIS

MAKARSKA > KORČULA

Prabudus ryte, neskubėdami pajudame link Korčulos miestelio, Korčulos saloje. Dar kitaip vadinamo Mažuoju Dubrovniku. Šio miestelio istorija mena Venecijos Imperijos laikus bei Marko Polo gyvenimą čia. Apie tai ir daugiau jums papasakos lietuvė gidė Elina bei parodys jums šio gražaus miestelio žymiausias vietas. 

2 DIENA, SEKMADIENIS

KORČULA > VELA LUKA

Korčulą paliksime prasidėjus pietums ir judėsime į Velą Luką, vakarinį Korčulos salos miestelį, kuriame galėsite aplankyti kalno papėdėje esantį urvą ir pasigerėti panoraminiais miestelio vaizdais

3 DIENA, PIRMADIENIS

VELA LUKA > VIS

Ryte pajudame į dar vieną nuostabią Kroatijos salą - Vis. Ši sala visuomenei buvo atidaryta tik 1989. Iki tol tai buvo karinės paskirties sala, tačiau ši sala turi nuostabius Vis bei Komiža miestelius, taip pat vieną iš Kroatijos žinomiausių paplūdimių - Stiniva. 

4 DIENA. ANTRADIENIS

VIS > HVAR

Prieš išplaukiant iš Vis, turėsite galimybę ryte nuvykti iki Komižos miestelio, o iš ten leistis į trumpą kelionę į Biševo salą, kurioje aplankysite vieną iš Kroatijos žadą atimančių vietų - Mėlynąjį urvą. Perpiet pajudame iš Vis į Hvar salos Hvar miestelį. Tai dar vienas Adrijos jūros perlas, romantiškas miestelis, itin mėgiamas garsių pasaulio įžymybių.

5 DIENA, TREČIADIENIS

HVAR > BOL

Laisvas laikas iki pat pietų, o tada plaukiame į Brač salos Bol miestelį, kuriame būtinai pasimėgausite poilsiu viename žinomiausių Kroatijos paplūdimių - Zlatni Rat, o vakare galėsit apsilankyti vienoje geriausių salos vyninių "Stina", įsikūrusioje pačiame miestelio centre.

6 DIENA, KETVIRTADIENIS

BOL > SPLIT

Paskutinis šio kruizo plaukimas į Splito miestą, kuriame pasigrožėsite dar IV-ą amžių menančiais Diokletiano rūmais, jo siauromis gatvelėmis, pagrindine promenada Riva bei Marijan parko apžvalgos aikštelėmis.

7 DIENAS, PENKTADIENIS

SPLITAS >

Sočiai papusryčiavę, pilni nepamirštamų įspūdžių atsisveikinsime su kelionės draugais, laivu bei jo šauniąja įgula.

8 DIENA, ŠEŠTADIENIS

Kaina

Kaina vienam asmeniui kajutėje, jeigu joje apsistoja 2 žmonės

2022.08.06-13

790 Nuo 670 / asmeniui
  • Nakvynė dvivietėje kajutėje*
  • Pusryčiai ir pietūs
  • Nemokamas WiFi
  • Šauni įgula viso kruizo metu
  • Saulė ir jūra

*Jeigu kajutėje apsistoja tik vienas asmuo, papildomai mokama 50% priemoka

Nuolaidos

Kas įskaičiuota į kainą?

Kas į kainą neįskaičiuota

Kruizo sąlygos

Atvykimo į Kroatiją galimybės

2022.08.06-13
  1. Perkate skrydžius Vilnius – Splitas datomis 08.05-08.15 (BILIETAI)
  2. 08.04 atskrendate Vilnius – Dubrovnikas (BILIETAI). Kitą dieną praleidžiate tyrinėdami Dubrovniką ir tos pačios dienos vakarą arba 08.06 iš pačio ryto važiuojate autobusu iki Splito ir keliaujate tiesiai į laivą (BILIETAI). Po kruizo 08.15 skrendate namo Splitas – Vilnius (BILIETAI)
  3. 08.05 atskrendate Vilnius – Splitas (BILIETAI). Po kruizo važiuojate autobusu į Dubrovniką (BILIETAI). Praleidžiate kitą dieną pusdienį Dubrovnike ir 08.14 skrendate namo (BILIETAI) arba pabūnate ilgiau ir skrendate namo 08.18 (BILIETAI)
Nesvarstote skrydžių galimybės, o važiuojate nuosavu automobiliu iš Kroatijos. Skaičiuokite tam papildomai 4 dienas, nes į vieną pusę paprastai važiuojate su 1 nakvyne pakeliui. Yra galimybė Splite palikti automobilį nemokamoje aikštelėje.

Teiraukitės ir atsakysiu

Teiraukitės ir atsakysiu