Apartamentai ant jūros kranto Dalmatijoje


Keliaujant atostogauti prie jūros, juk visada labai norisi gyventi kuo arčiau jos, ar ne?

Kroatija nėra ta šalis, kur labai populiaru viešbučiai ant jūros kranto su baseinais. Didžioji dauguma renkasi apgyvendinimo tipą – arpartamentus ar vilą. 

Tad atrinkau, mano akimis, keletą patrauklių apgyvendinimo variantų Dalmatijoje, kurie turėtų balkonus ar terasas su vaizdais į jūrą, kad vakarais galėtumėte mėgautis nuostabiais saulėlydžiais. 

TURINYS

SPLITO APYLINKĖS

VILLA Mira

Neseniai renovuoti (2021 metų vasarą) erdvūs apartamentai Čiovo saloje (sujungta tiltais su žemynu), Okrug Gornji gyvenvietėje.  Viloje yra dveji atskiri apartamentai, skirti apsistoti iki 5 asmenų. Didelės terasos su vaizdu į jūrą, o vienoje iš jų yra džiakuzi. Nuo jūros vila nutolusi apie 300 metrų. Teritorijoje yra lauko virtuvėlė ir židinys grilinimui. 

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com

Apartments Meri

Tvarkingi ir erdvūs apartamentai Čiovo saloje (sujungta tiltais su žemynu), Okrug Gornji gyvenvietėje. Nuo jūros namas nutolęs per kelis šimtus metrų. Apgyvendinimo teritorijoje yra lauko kepsninė, kiemelis ir baseinas, nemokamas parkingas. Nuomojami treji apartamentai, dveji iš jų su puikiais balkonais į jūros pusę.

Apartamentai skirti nuo 2 iki 5 asmenų.

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com

Super Horizont Apartments

Splito priemiestyje Stobreč įsikūrę apartamentai turi 6 variantų pasirinkimą 2-3 asmenims. Apartamentai visiškai renovuoti 2019 metais. Daugelio jų balkonai orientuoti į jūros pusę. Paplūdimys vos už 100 metrų. 

Visi apartamentų gyventojai gali mėgautis poilsiu atviroje lauko židinio zonoje, kurioje taip pat yra džiakuzis. 

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com

Apartments Villa Zrinka

Rogoznicos miestelyje visiškai ant jūros kranto, tarp dviejų nedidelių įlankėlių, esanti vila gali jums pasiūlyti 5 apartamentus, skirtus nuo 2 iki 9 asmenų. 

Kambariai gana moderniai įrengti, visuose apartamentuose yra balkonai, lauko teritorijoje vaikų žaidimų aikštelė ir židinys. 

Netoliese yra keli maži paplūdimiai. 

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com

OMIŠO RIVJERA

Villa Marko

Vos 5 km nuo Omiš miestelio, Stanići gyvenvietėje Marko viloje rasite įvairių apartamentų apsistoti nuo 2 iki 9 asmenų. Iki jūros yra 150 m. Booking platformoje jie įsidėjo neseniai, tad neturi atsiliepimų kol kas. Kai kurie apartamentai su vaizdu į jūrą. Paplūdimys platus ir yra keletas kavinių. Apartamentai nėra naujai įrengti, bet tvarkingi. 

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com. 

Apartments Marija Pisak

Pisak miestelyje, netoli Omišo, Marijos apartamentų lokacija sužavi kiekvieną: nuostabūs vaizdai iš balkonų, o nusileidus kelis šimtus metrų laipteliais pasitinka mažas laukinis paplūdimys. Netoliese yra ir didesnis paplūdimys, kavinės bei barai. 

Apartamentai skirti apsistoti nuo 4 iki 5 asmenų.

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com. 

Apartments Domani

Ramioje Stanići gyvenvietėje prie pat jūros, netoli Omišo, įsikūrusi vila gali jums pasiūlyti gana moderniai įrengtus ir erdvius apartamentus. Visi apartamentai panašaus išplanavimo ir visi turi balkonus su nuostabiu jūros vaizdu. Restoranai, kavinės ir maisto prekių parduotuvės yra už 250 metrų nuo apartamentų.

Apartamentų yra iš viso 5, kuriuose gali apsistoti nuo 2 iki 5 asmenų. 

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com. 

MAKARSKOS RIVJERA

Apartments with a parking space Brela

Gana paprasti apartamentai su dviem miegamaisiais Brela miestelyje. Matomai neseniai renovacija atlikta, nes Booking platformoje tik šiemet įkeltas skelbimas. Tad atsiliepimų dar nėra. Vaizdas iš balkono į jūrą. Iki paplūdimio reikėtų leistis laiptukais. 

Apartamentai skirti nuo 2 iki 5 asmenų.

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com

Apartments Bašković

Tvarkingi apartamentai Promajna miestelyje, vos už 9 km nuo Makarskos. Nuo jūros namas nutolęs apie 100 metrų. Apgyvendinimo teritorijoje yra lauko kepsninė, kiemelis ir  nemokamas parkingas. Nuomojami 6 apartamentai, keletas iš jų su puikiais balkonais su vaizdu į jūrą.

Apartamentai skirti nuo 2 iki 5 asmenų.

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com

Apartment Una near the beach

Naujai įrengti dviejų miegamųjų apartamentai Makarskoje. Iki jūros vos keletas minučių. Puikiai tinka atostogoms šeimai su vaikais. Erdvus balkonas jaukiems vakarams. Visiškai netoliese platus kavinių/restoranų pasirinkimas. 

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com

DUBROVNIKO APYLINKĖS

Apartment Una

Dubrovniko regione, miškingame Cavtat miestelyje erdvūs dviejų miegamųjų apartamentai su nuostabia terasa, kurioje rasite ir džiakuzi. Vaizdas iš terasos nepakartojamas. 
Apartamentai šiek tiek atokiau nuo senamiesčio ir paplūdimio, bet pėsčiomis galima pasiekti per 20 min. Šeimininkai labai rūpestingi ir mal0nūs. 

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com

Mihaela

Mlini miestelyje, Dubrovniko apylinkėse Mihaela apartamentai siūlo keletą apgyvendinimo variantų: dvejus vieno miegamojo apartamentus (iki 4 asmenų) ir penthous’ą (iki į 5 asmenų).

Apartamentai įsikūrę virš pagrindinio greitkelio ir maždaug 1 km atstumu iki jūros. Pareiti atgal į apartamentus kelias gana status. O tai reiškia, jog apartamentų balkonai suteikia nuostabų vaizdą į Adrijos jūrą. 

Apartamentus galite užsisakyti per Booking.com

Patarimas

Jei svajojate pagyventi tokiuose apartamentuose ant jūros kranto bei kas vakarą  mėgautis nepakartojamu jūros vaizdu, bet nenorite didžiosios dalies atostogų biudžeto skirti tik apgyvendinimui…tuomet siūlau atostogauti gegužės mėnesį arba spalį

Vasarą šių apartamentų kainos gana aukštos, o ir dauguma jų jau būna rezervuoti net jau iš praeitų metų ar jau naujų metų pradžioje. 

Pavyzdžiui, ne kartą esu girdėjusi iš apartamentų nuomininkų, jog išvykdami vokiečiai, austrai, slovėnai iš apartamentų, jie jau rezervuojasi datas sekantiems metams. 

Prenumeruok naujienlaiškį