Kelionė į Kroatiją lėktuvu

Pats greičiausias ir patogiausias būdas pasiekti Kroatiją yra lėktuvu

Kroatija niekada nebuvo pasiekiama tiesiogiai lėktuvu visu nepriklausomybės laikotarpiu (jeigu klystu, pataisykite), išskyrus užsakomaisiais reisais, tačiau ne taip seniai atsirado galimybė vasaros sezono metu į Kroatiją atskirsti tiesiogiai iš Lietuvos be jokių persėdimų į du gra=iausius Kroatijos miestus – Dubrovniką ir Splitą. 

Iš Lietuvos

Atskristi iš Lietuvos tiesiogiai 2024 metų sezoną yra 3 galimybės. 

  • Dubrovniko oro uostas laukia lietuvių nuo gegužės mėnesio iki spalio.

2024 metais pirmasis lėktuvas į Kroatiją pakyla iš Vilniaus į Dubrovniką gegužės 14 dieną ir skraidins kiekvieną antradienį bei šeštadienį iki pat spalio 12 dienos. Skraidina AirBaltic aviakompanija.

  • Splito oro uostas laukia lietuvių nuo balandžio pradžios iki spalio pabaigos. 

2024 metais pirmasis lėktuvas į Kroatiją pakyla iš Vilniaus į Splitą liepos 1 dieną ir skraidins pirmadieniais bei panktadieniais iki  rugsėjo 6 dienos. Skraidina Wizzair aviakompanija.

  • Ir naujiena! Zadaro oro uostas laukia lietuvių nuo birželio pradžios iki rugsėjo pabaigos.

2024 metais pirmasis lėktuvas į Kroatiją pakyla iš Kauno į Zadarą birželio 1 dieną ir skraidins trečiadieniais bei šeštadieniais iki  rugsėjo 28 dienos. Skraidina Ryanair aviakompanija.

Iš Latvijos

Kadangi Lietuva nėra didelė, o šiaurinės Lietuvos dalies gyventojams neretai patogiau važiuoti į Rygos oro uostą, iš ten taip pat yra patogių skrydžių. Vienas iš jų yra į  Splitą.

Splitas tai miestas, kur mes gyvename, ir kur gimė #WeLiveInCroatia.

Nuo gegužės 13 dienos iki spalio 11 dienosAirBaltic avialinijos, 2 kartus per savaitę: pirmadieniais ir penktadieniais iš Rygos oro uosto skraidins į Splitą.

Kitas miestas, į kurį galite atskristi iš Rygos – Dubrovnikas.  Tiesoginiai skrydžiai vykdomi nuo gegužės 14 dienos iki spalio 12 dienos, antradieniais ir šeštadieniais. 

Booking.com

Daugiau informacijos apie automobilio nuomą Kroatijoje SKAITYTI ČIA. 

Skrydžiai su persėdimais

Žemiau žemėlapyje pavaizduoti visi Kroatijos oro uostai, į kuriuos galite atskristi ir su persėdimais. Ypatingai jeigu domitės atostogomis ne tik vasaros sezonu, bet ir pavasario ar rudens  sezonu. 

Jūsų palengvinimui, puslapyje įdėjau specialų banerį – skrydžių paieškos platformėlę, kuri leidžia filtruoti visus galimus skrydžius.

Prenumeruok naujienlaiškį

Na, o jeigu lėktuvu skristi netinka, tuomet

paskaityk, kaip vykti į Kroatiją nuosavu automobiliu