Kelionė į Kroatiją lėktuvu

Pats greičiausias ir patogiausias būdas pasiekti Kroatiją yra lėktuvu

Kroatija niekada nebuvo pasiekiama tiesiogiai lėktuvu visu nepriklausomybės laikotarpiu (jeigu klystu, pataisykite), išskyrus užsakomaisiais reisais, tačiau ne taip seniai atsirado galimybė vasaros sezono metu į Kroatiją atskirsti tiesiogiai iš Lietuvos be jokių persėdimų į vieną gražiausių Kroatijos miestų – Dubrovniką.

Iš Lietuvos

Atskristi iš Lietuvos tiesiogiai 2022 metų sezoną yra dvi galimybės. 

Dubrovniko oro uostas laukia lietuvių nuo gegužės mėnesio iki pat spalio.

2022 metais pirmasis lėktuvas į Kroatiją pakyla iš Vilniaus į Dubrovniką gegužės 15 dieną ir skraidins kiekvieną ketvirtadienį bei sekmadienį iki pat rugsėjo 29 dienos. Skraidina AirBaltic aviakompanija.

Splito oro uostas laukia lietuvių nuo birželio vidurio iki rugsėjo pabaigos. 

2022 metais pirmasis lėktuvas į Kroatiją pakyla iš Vilniaus į Splitą birželio 13 dieną ir skraidins kiekvieną pirmadienį bei penktadienį iki  rugsėjo 23 dienos. Skraidina Wizzair aviakompanija.

Booking.com

Iš Latvijos

Kadangi Lietuva nėra didelė, o šiaurinės Lietuvos dalies gyventojams neretai patogiau važiuoti į Rygos oro uostą, iš ten taip pat yra patogių skrydžių. Vienas iš jų yra į dar vieną Kroatijos kurortą – Splitą.

Splitas tai miestas, kur mes gyvename, ir kur gimė #WeLiveInCroatia.

Nuo gegužės 2 dienos iki spalio 27 dienos,  AirBaltic avialinijos, 2 kart per savaitę: pirmadieniais ir ketvirtadieniais iš Rygos oro uosto skraidins į Splitą.

Taip pat sezono metu iš Rygos tiesioginiai skrydžiai vykdomi į Rijeką trečiadieniais ir sekmadieniais nuo birželio 1 dienos iki rugsėjo 28 d

Na ir, žinoma, Ryga – Dubrovnikas. Tiesioginiai skrydžiai vykdomi nuo birželio 4 dienos iki spalio 29 d. 

Daugiau informacijos apie automobilio nuomą Kroatijoje SKAITYTI ČIA. 

Skrydžiai su persėdimais

Žemiau žemėlapyje pavaizduoti visi Kroatijos oro uostai, į kuriuos galite atskristi ir su persėdimais. Ypatingai jeigu domitės atostogomis ne tik vasaros sezonu, bet ir pavasario ar rudens  sezonu. 

Jūsų palengvinimui, puslapyje įdėjau specialų banerį – skrydžių paieškos platformėlę, kuri leidžia filtruoti visus galimus skrydžius.

Prisipažinsiu, jog įsigijus per mūsų puslapio nuorodas skrydžius Jūs mus skatinate rašyti Jums aktualią informaciją apie atostogas Kroatijoje.
Ši platforma yra unikali tuom, kad skrendant su pigiomis avialinijomis galima rasti pigių skrydžių su persėdimu, ir nebūtinai į Kroatiją! O svarbiausia, yra galimybė papildomai įsigyti draudimą, kuriuo skrydžiai bus apdrausti persėdimo garantavimu, todėl dėl įvairių priežasčių jums pavėlavus į sekantį skrydį, Kiwi.com pasirūpins alternatyva arba gražins pinigus už prarastą skrydį.

 

Štai pavyzdys: pasirenkame išvykimą iš Lietuvos į Gran Kanariją, pirma jums pasiūlys nuo mažiausios kainos, o visų antra greičiausiai bus pridėta dar ir Kiwi garantija.

Prenumeruok naujienlaiškį

Na, o jeigu lėktuvu skristi netinka, tuomet

paskaityk, kaip vykti į Kroatiją nuosavu automobiliu