Kelionė į Kroatiją lėktuvu

Pats greičiausias ir patogiausias būdas pasiekti Kroatiją yra lėktuvu

Kroatija niekada nebuvo pasiekiama tiesiogiai lėktuvu visu nepriklausomybės laikotarpiu (jeigu klystu, pataisykite), išskyrus užsakomaisiais reisais, tačiau ne taip seniai atsirado galimybė vasaros sezono metu į Kroatiją atskirsti tiesiogiai iš Lietuvos be jokių persėdimų į du gra=iausius Kroatijos miestus – Dubrovniką ir Splitą. 

Iš Lietuvos

Atskristi iš Lietuvos tiesiogiai 2023 metų sezoną yra dvi galimybės. 

Dubrovniko oro uostas laukia lietuvių nuo gegužės mėnesio iki spalio.

2023 metais pirmasis lėktuvas į Kroatiją pakyla iš Vilniaus į Dubrovniką gegužės 1 dieną ir skraidins kiekvieną pirmadienį bei penktadienį iki pat spalio 2 dienos. Skraidina AirBaltic aviakompanija.

Splito oro uostas laukia lietuvių nuo liepos pradžios iki spalio pabaigos. 

2023 metais pirmasis lėktuvas į Kroatiją pakyla iš Vilniaus į Splitą liepos 3 dieną ir skraidins kiekvieną net 3 kartus per savaitę: pirmadienį, trečiadienį bei penktadienį iki  spalio 27 dienos. Skraidina Wizzair aviakompanija.

Iš Latvijos

Kadangi Lietuva nėra didelė, o šiaurinės Lietuvos dalies gyventojams neretai patogiau važiuoti į Rygos oro uostą, iš ten taip pat yra patogių skrydžių. Vienas iš jų yra į  Splitą.

Splitas tai miestas, kur mes gyvename, ir kur gimė #WeLiveInCroatia.

Nuo gegužės 15 dienos iki spalio 2 dienos,  AirBaltic avialinijos, 2 kart per savaitę: pirmadieniais ir penktadieniais iš Rygos oro uosto skraidins į Splitą.

Kitas miestas, į kurį galite atskristi iš Rygos – Dubrovnikas.  Tiesoginiai skrydžiai vykdomi nuo gegužės 16 dienos iki rugsėjo 30 dienos, antradieniais ir šeštadieniais. 

Taip pat sezono metu iš Rygos tiesioginiai skrydžiai vykdomi į Rijeką trečiadieniais ir sekmadieniais nuo gegužės 31 dienos iki rugsėjo 27 d

Booking.com

Daugiau informacijos apie automobilio nuomą Kroatijoje SKAITYTI ČIA. 

Skrydžiai su persėdimais

Žemiau žemėlapyje pavaizduoti visi Kroatijos oro uostai, į kuriuos galite atskristi ir su persėdimais. Ypatingai jeigu domitės atostogomis ne tik vasaros sezonu, bet ir pavasario ar rudens  sezonu. 

Jūsų palengvinimui, puslapyje įdėjau specialų banerį – skrydžių paieškos platformėlę, kuri leidžia filtruoti visus galimus skrydžius.

Prisipažinsiu, jog įsigijus per mūsų puslapio nuorodas skrydžius Jūs mus skatinate rašyti Jums aktualią informaciją apie atostogas Kroatijoje.
 

Prenumeruok naujienlaiškį

Na, o jeigu lėktuvu skristi netinka, tuomet

paskaityk, kaip vykti į Kroatiją nuosavu automobiliu