Kodėl?

Verta įsigyti jau paruoštus Kroatijos regionų gidus

Manau, kad tikrai nėra lengva atlikti tokį uždavinį – rasti visą reikiamą informaciją, kuri padėtų suplanuoti kelionę į Kroatiją. Ir tai ne tik dėl informacijos kiekio, bet ir dėl to, kad reikia nuspręsti, ką konkrečiai nori pamatyti. Kroatija yra nuostabi šalis, pilna įvairių lankytinų vietų – nuo žavingų senamiesčių iki puikių paplūdimių, nuo istorinių paminklų iki nepakartojamos gamtos. Tad nenuostabu, kad gali kilti sunkumų, renkantis, kurias vietas aplankyti. O svarbiausias dalykas yra priimti sprendimą. Kur nori vykti? Ką nori matyti? Ką nori patirti? Visi šie klausimai gali sukelti galvos skausmą. Bet nepergyvenk, aš čia, kad tau padėčiau. Leisk man tau padėti. Mano tikslas yra palengvinti tavo sprendimo priėmimo procesą. Aš galiu pasiūlyti informaciją, patarimus ir rekomendacijas, kurios padės tau nuspręsti, ką pamatyti lankantis Kroatijoje. Tegul tavo kelionė į šią nuostabią šalį bus ne tik maloni, bet ir nepaini.

Laikas

Sutaupysite savo brangų laiką, nes Jums nereikės vakarais keletą savaičių "scrollinti" internete, skaityti blogus ir ieškoti informacijos, ką gi ten toj Kroatijoje galima pamatyti.

Kokybė

Gidai paruošti žmogaus, t.y. mano, kuris gyvena Kroatijoje ir daug joje keliauja, o ne tik keletą kartų apsilankė.

Kiekybė

Įsigiję vieno regiono gidą, suvoksite, kad bandyti apkeliauti visą Kroatiją per vienas atostogas nėra itin gera mintis, nes begalė lankytinų objektų yra ir viename regione. Klausimas, ar spėsite viską aplankyti 🙂

Turinys

Tai ne tik lankytinų objektų sąrašas. Giduose rasite mano rekomendacijas: kur pavalgyti, kokius paplūdimius aplankyti, kaip į salą persikelti, patarimus, aktyvias nuorodas, žemėlapį. Taip pat pateikiu daug vizualinės medžiagos (foto, video).

Regionų gidai

🎊

Gimtadienis!

Vasario 26 d., stukteli 5 metai, kaip ‘weliveincroatia’ skleidžia žinią lietuviams apie nuostabiąją Kroatiją ir rodo šiek tiek savo gyvenimo šioje šalyje 🥰 Patariam, padedam, suplanuojam 🙂

Šia proga dovanojame Jums 25% nuolaidą bet kuriam regiono gidui įsigyti! Tiesiog, prieš atliekant mokėjimą įveskite Promo kodą GIMTADIENIS

Gimtadienis pratęsiamas iki pat Kovo 1 dienos

Promo kodas 25% nuolaidai

GIMTADIENIS

Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės

Zadaro regionas

Pagrindinis regiono miestas - Zadaras. Rinkitės šį regioną, jei norite mėgautis skaidria turkio spalvos Adrijos jūra, ežerais, upėmis ir derlingomis lygumomis bei išraiškingais kalnais.

Splito ir Makarskos regionas

Pagrindinis regiono miestas - Splitas. Rinkitės šį regioną, jei nori mėgautis gražiausiais Kroatijos paplūdimiais pušų prieglobstyje Omišo ir Makarskos rivjerose.

Dubrovniko regionas

Pagrindinis regiono miestas - Dubrovnikas. Rinkitės šį regioną, jei skrendate tiesiogiai į Dubrovniką ir norite aplankyti ne tik Dubrovniko miestą, bet ir jo apylinkes bei gretimas salas.

Istrijos pusiasalis

Pagrindinis regiono miestas - Pula. Rinkitės šį regioną jei norite pajusti itališką atmosferą Kroatijoje, palepinti gomurį aukščiausios kokybės alyvuogių aliejumi ir vynu, aplankyti žavius viduramžių miestelius ant kalvų slėniuose.
Jei sunku apsispręsti, kur norite vykti, paskaitykite straipsnį ir susipažinkite su Kroatijos geografija ir regionais detaliau.

Jeigu jau turite nusipirkę kurį nors planą, prašome prisijungti

Mano paskyra

You are unauthorized to view this page.