Kodėl?

Verta įsigyti jau paruoštus Kroatijos regionų gidus

Laikas

Sutaupysite savo brangų laiką, nes Jums nereikės vakarais keletą savaičių "scrollinti" internete, skaityti blogus ir ieškoti informacijos, ką gi ten toj Kroatijoje galima pamatyti.

Kokybė

Gidai paruošti žmogaus, t.y. mano, kuris gyvena Kroatijoje ir daug joje keliauja, o ne tik keletą kartų apsilankė.

Kiekybė

Įsigiję vieno regiono gidą, suvoksite, kad bandyti apkeliauti visą Kroatiją per vienas atostogas nėra itin gera mintis, nes begalė lankytinų objektų yra ir viename regione. Klausimas, ar spėsite viską aplankyti 🙂

Turinys

Tai ne tik lankytinų objektų sąrašas. Giduose rasite mano rekomendacijas: kur pavalgyti, kokius paplūdimius aplankyti, kaip į salą persikelti, patarimus, aktyvias nuorodas, žemėlapį. Taip pat pateikiu daug vizualinės medžiagos (foto, video).

Regionų gidai

Šiaurinė Dalmatija

Pagrindinis regiono miestas - Zadaras. Rinkitės šį regioną, jei norite mėgautis skaidria turkio spalvos Adrijos jūra, ežerais, upėmis ir derlingomis lygumomis bei išraiškingais kalnais.

Centrinė Dalmatija

Pagrindinis regiono miestas - Splitas. Rinkitės šį regioną, jei nori mėgautis gražiausiais Kroatijos paplūdimiais pušų prieglobstyje Omišo ir Makarskos rivjerose.

Pietinė Dalmatija

Pagrindinis regiono miestas - Dubrovnikas. Rinkitės šį regioną, jei skrendate tiesiogiai į Dubrovniką ir norite aplankyti ne tik Dubrovniko miestą, bet ir jo apylinkes bei gretimas salas.

Istrijos pusiasalis

Ruošiama...
Jei sunku apsispręsti, kur norite vykti, paskaitykite straipsnį ir susipažinkite su Kroatijos geografija ir regionais detaliau.

Jeigu jau turite nusipirkę kurį nors planą, prašome prisijungti

Mano paskyra

You are unauthorized to view this page.