" Deluxe Blue Cave" dienos turas iš Splito

KAINA 190 €/asm kateryje iki 13 žmonių

*vaikui 3-9 metų – 150 €

Pamatykite viena unikaliausių gamtos reiškinių Kroatijoje – žydra spalva švytintį urvą Biševo saloje. Tai visos dienos ekskursija greitaeigiu kateriu kupina nepamirštamų įspūdžių, aplankant ne vieną, o keletą skirtingų salų! Tai vienas geriausių turų Dalmatijos regione ir lietuvių, palukusių šiame ture, atsiliepimai patys geriausi, nes čia pasirūpita viskuo: nuo komfortabilaus katerio iki dėmesio kiekvienam klientui. 

Turo trukmė ~  10-11 val. 

Kas įskaičiuota į kainą:

Play Video

"Blue Lagoon" dienos turas iš Splito

KAINA 69 €/asm laive iki 50 žmonių

*vaikui 3-14 metų – 45 €

Ramus pasiplaukiojimas didesniu laivu. Mėlynoji lagūna netoli Drvenik Veli salos žinoma dėl savo krištolo skaidrumo turkio spalvos vandens, o plaukioti per ją laivu yra neįtikėtina patirtis. Sustosite maudynėms įlankoje prie Šolta salos, kur yra nuskendęs laivas, toliau turėsite laisvo laiko Šoltos salos Maslinica miestelyje ir galiausiai plauksite į Mėlynają lagūną, kurioje maudysitės ir taip pat laive pietausite. 

Turo trukmė ~ 8,5 val.

Kas įskaičiuota į kainą:

Previous slide
Next slide

Elafito salyno turas su pietumis iš Dubrovniko

KAINA  60 €/asm laive iki 50 žmonių

*vaikui 4-10 metų – 25 € 

Ieškote kelionės laivu, kad apžiūrėtumėte netoli Dubrovniko esančias salas? Visos dienos išvyka į Elafito salas: Lopud, Šipan ir Koločep. Jei norite atsipalaiduoti ir mėgautis saule, krištolo skaidrumo jūra ir nuostabiais smėlio paplūdimiais – tai kelionė jums!

Turo trukmė ~8 val. 

Kas įskaičiuota į kainą:

Previous slide
Next slide

Pusdienio Elefito salyno turas su kateriu iš Dubrovniko

KAINA  80 €/asm kateryje iki 13 žmonių

* vaikui iki 3 metų – nemokamai

Pusdienio turas idealiai tinka užimtiems keliautojams, norintiems per 4 valandas pamatyti visas Elafito salyno įžymybes. Turo metu aplankysite 3 nedidelius urvus Koločep saloje, paskui valandą praleisite smėlėtame Šunj paplūdimyje Lopud saloje ir galiausiai ‘Blue Cave’ Koločep saloje, kur patys galite įplaukti ir pasigerėti nepaprastai žydra vandens spalva.

Turo trukmė ~4 val. Turas vykdomas 2 kartus per dieną: 9:30 -13:30 ir 14:00-18:00.

Kas įskaičiuota į kainą:

Previous slide
Next slide

Saulėlydžio turas aplink Dubrovniką

KAINA  55 €/asm  

Dubrovniko panorama yra dar didingesnė, kai ja grožitės saulėlydžio metu. Kelių valandų pasiplaukiojimas su vyno taure, romantiška muzika, stebint kaip saulė leidžiasi į jūrą, nepaliks abejingų.

Turo trukmė ~1,5 val. Turas vykdomas vakare 19:00-21:00.

Kas įskaičiuota į kainą:

Pusdienio turas aplink Korčulos archipelagą

KAINA  48 €/asm grupėje kateryje iki 6-8 žmonių

245 € – privatus turas 2 asm

325 € – privatus turas 4 asm

 

 

Jei atostogaujate Korčulos saloje, nepraleiskite progos pasimėgauti Gorano turu aplink saleles, išsidėsčiusias tarp Pelješac pusiasalio ir Korčulos.

Aplankysite didžiausią archipelago salą – Badiją, kuri garsėja savo laivėje vaikštančiais danieliais ir XV amžiaus gotikiniu-renesansiniu pranciškonų vienuolynu. 

Pasimėgausite maudynėmis, snorklinimu, galėsite paplaukioti su irklente.

Turo metu Goranas tiesiai prieš akis iškeps Jums šviežios žuviems ar mėsos ant griliaus, vaišins naminiu vynu, užkandžiais ir vaisiais iš jo sodo. 

Turo trukmė ~4-5 val. Turas vykdomas du kartus per dieną. 

Atsiliepimai

Kas įskaičiuota į kainą:

Previous slide
Next slide

Greitaeigio katerio nuoma dienai

KAINA nuo 350 €

Pusdienio ar dienos greitaeigio katerio nuoma su laivavedžiu (“Skiperiu”) Makarskoje, Trogire, Splite ir Dubrovnike. Kateriai įvairaus dydžio, talpinantys nuo 5 iki 12 asmenų. 

Previous slide
Next slide

Katamarano/jachtos nuoma savaitei

KAINA priklauso nuo sezono

Svajojate pakeliauti Kroatijoje ne “ant ratų”, o “ant vandens” su šeima ar draugų kompanija? Kai tik išlipus iš lovos gali tiesiai šokti į žydrą Adrijos jūrą? O kiekvieną vakarą vakarieniauti vis kitos salos žavingame miestelyje?

Tai gali būti jūsų svajonių atostogos!

*Prieš tai rekomenduoju perskaityti straipsnį “Nuotykiai Adrijos jūroje”, kuriame rasite visą informaciją ir DUK apie katamarano/jachtos nuomą. 

Previous slide
Next slide

Jei susidomėjote siūlomomis paslaugomis, susisiekite su mumis.