"Blue Cave" turas dienos iš Splito

KAINA 140 €/asm kateryje iki 13 žmonių

Pamatykite viena unikaliausių gamtos reiškinių Kroatijoje – žydra spalva švytintį urvą Biševo saloje. Tai visos dienos ekskursija greitaeigiu kateriu kupina nepamirštamų įspūdžių, aplankant ne vieną, o keletą skirtingų salų! 

Kas įskaičiuota į kainą:

Play Video

"Blue Lagoon" pusdienio turas iš Splito

KAINA 60 €/asm kateryje iki 13 žmonių.

Jeigu “Blue cave” turas jums atrodo šiek tiek per ilgas ir brangokas, pabandykite šį turą. Pusdienis (~5val) mėgaujantis Splito ir jo apylinkių vaizdais iš jūros,  maudantis žydroje lagūnoje netoli Čiovo salos praskries kaip akimirka! Ekskursija galima iš ryto (8:30-14:00) arba popiet (14:30-20:00)

Kas įskaičiuota į kainą:

Play Video

Degustacinis turas etnografinėje Dalmatijos sodyboje

Kaina nuo 10 €

Pajuskite tikrąjį Kroatijos skonį. Apsilankykite greta Splito, esančioje etnografinėje sodyboje “Stella Croatica”, kurioje gidas jus supažindins su botanikos sodu, gamykla, destilerija, alyvuogių aliejaus muziejumi, jų gaminamais produktais. Taip pat galėsite paragauti vyno, sūrio, alyvuogių aliejaus ar užsisakyti tradicinių patiekalų bei apsipirkti jų gamybos produktų. 

Play Video

Įvairūs laivų turai, ekskursijos iš Zadaro

Kaina nuo 36 €

Išsirinkite Jus dominančią pramogą ir užsisakinėdami pasinaudokite nuolaidos kodu “weliveincroatia”, kuris jums suteiks 10 % nuolaidą turui.  

Jei susidomėjote siūlomomis paslaugomis, susisiekite su mumis.