Pusryčiai Splite

Facebook
WhatsApp
Pinterest
Email
LinkedIn

Kur rasti skanius pusryčius splito senamiestyje?

Pusryčiai – daugeliui žmonių pats svarbiausias dienos maistas. Dar prieš keleius metus, Splito centre rasti veikiančią kavinę ir tiekiančią pusryčius, buvo ganėtinai sudėtinga. Tačiau šiai dienai situacija jau visai kita ir pasirinkimas vis didėja

Turinys

Šiai kavinei būdingas novatoriško ir sveiko maisto konceptas. „Kat’s“ didžiuojasi tuo, kad naudoja tik sezoninius ir ekologiškus ingredientus, kai kurie iš jų gaunami net iš savo sodo. Siūlo laisvėje auginamų vištų kiaušinius, naminę granolą, saldžius ir pikantiškus raguolius, veganiškus blynus ir kokosų piene virtus avižinius dribsnius. Kavinė gana nedidelė, tačiau meniu platus. Yra pasirinkimo ir veganams ir netoleruojanties glitimo.

Maniu galite pamatyti ČIA.

Dirba nuo 8:00. 

Įsikūrusi pačiame miesto centre, „Riva“ promenadoje, „Brasserie on 7“ yra pripažinta viena elegantiškiausių Splito maitinimo vietų. Jo meniu siūlomi įvairūs pusryčių patiekalai: benedikto kiaušiniai, angliški pusryčiai ir „Brasserie Breakfast“. Brasserie Breakfast yra dviejų patiekalų: šparagų omletas su šviežiu ožkos sūriu ir prancūziškas skrebutis su cinamonu ir karamelizuotu bananu. Tai buvo viena iš pirmųjų vietų Splite, kuri pradėjo siūlyti vėlyvuosius pusryčius.

Meniu galite pamatyt ČIA.

Dirba nuo 8:00. 

Šis restoranas yra romantiškame kiemelyje, esančiame už teatro. Tai ne tik puiki vieta pusryčiams, bet ir jaukiai vakarienei. Pusryčiams čia patiekiami švieži omletai, benediktai – nuo klasikinių iki karališkųjų, naminiai vafliai, kaimiška skrudinta duona su avokadų kremu ir laukine lašiša – ir dar daugiau!

Meniu galite pamatyti ČIA.

Dirba nuo 8:00. 

Itin mėgiama poilsiautojų pusryčių vieta dėl labai patogios lokacijos  – pačiame senamiesčio centre, Pjaca aikštėje.

Meniu yra sezoninis, tai reiškia, kad jis keičiasi priklausomai nuo to, kuriuo metų laiku lankotės restorane. Įprasti pusryčiai yra avokadas, Benedikto kiaušiniai, granolos dubenys ir vafliai.

„Bepa“ restorano įkvėpimo šaltinis – tikroji Viduržemio jūros regiono virtuvė.

Meniu galite paskaityti ČIA. 

Dirba nuo 8:00. 

Tai vienas sveikiausių pasirinkimų iš pusryčių vietų sąrašo. Šis restoranas tiekia veganišką, augalinį maistą.

Čia rasite ledinę kavą su augaliniu pienu, veganiškus baltymų kokteilius ir kokteilių dubenėlius su šviežia kakava bei kitus pusryčių patiekalus, paruoštus iš augalinių produktų.

Beje, interjeras labai gražus ir išskirtinis. 

Su meniu galite susipažinti Facebooke.

Dirba nuo 9:00. 

O jei skubate ir ieškote ko nors greito, sotaus ir skanaus –  „Brooklyn Bagel“ gali pasigirti įvairiais naminiais riestainiais ir gausiais sočiųjų riestainių sumuštiniais!

Su meniu galite susipažinti Facebooke. 

Dirba nuo 8:00. 

Visai šalia centrinio turgaus įsikūręs kraftinis pub’as, tiekiantis gana įvairius pusryčius nuo šakšukos iki benedikto kiaušinių su triufeliais ir gausių angliškų pusryčių.  

Beje, ši vieta populiari ne tik dėl gardžių pusryčių, bet ir labai gerai ruošiamų kokteilių bei kraftinio alaus. Tad tai gali būti priežastis sugrįžti čia vakare puikiai praleisti vakarą. 

Maniu galite paskaityti ČIA.

Dirba nuo 10:00. 

Fig

Po sėkmės Hvaro mieste, Fig atsidarė Diokletiano rūmų širdyje, romantiškame kiemelyje su virš galvos kabančiais skalbiniais, dar 2019 m.

Čia galite paragauti neįprasto skonio pusryčių patiekalų kaip kad aštrius garuose virtus kiaušinius, ar vegetarišką burito su pipirais ar švelnesnio skonio avokado sumuštinį. 

Meniu galite pamatyti ČIA

Dirba nuo 10:00.

Ši vieta yra tolėliau nuo senamiesčio, bet galbūt kam nors bus patogi lokacija, turint apgyvendinimą toje pusėje. Pavadinimas išduoda, kad galima tikėtis maisto “kaip namuose”. 

Kavinė siūlo įvairius pyragus ir sumuštinius pusryčiams, omletus, blynus, marmaledą. Viskas pagaminama ir kepama vietoje. 

O kadangi tai atokiau nuo senamiesčio – kainos šiek tiek draugiškesnės 🙂

Su meniu galite susipažinti Facebooke. 

Dirba nuo 8:00. 

Geriausias Splito kepsnių restoranas yra ne tik puikiausių kroatiškos jautienos steikų vieta, bet ir nuo 8 iki 11 val. pusryčių. Meniu yra avokado skrebučiai, raguoliai, omletai ir amerikietiški blynai.

Restoranas įsikūręs visai netoli teatro, prie Zaros prekybos centro. 

Meniu galite pamatyti ČIA

Dirba nuo 8:00. 

Vyno baras, kuriame yra daug daugiau nei tik vynas, „Zindanfel“ užtikrina, kad jis bus atviras ryte, kad galėtumėte mėgautis Florencijos stiliaus kiaušiniais, turkiškais kiaušiniais ir skaniai pasisotinti prieš pradedant atostogų dieną.

Meniu galite pamatyti ČIA. 

Dirba nuo 8:00. 

O štai ir žemėlapis jūsų patogumui. 

Prenumeruok naujienlaiškį