Apie mus

Dobar dan! Su jumis sveikinasi Augustė ir Tadas bei mūsų padūkėliai Danielius ir Adrijus. Labai džiaugiamės, jog apsilankėte mūsų svetainėje, nes tai greičiausiai reiškia, jog planuojate arba jau galvojate apie atostogas prie Adrijos jūros nuostabioje Kroatijoje.

Kaip ir kodėl?

kroatija splitas seima

Kodėl Kroatija?

2018 metų vasarą mūsų šeima priėmė gyvenimo iššūkį - galimybę pagyventi už Lietuvos ribų. To priežastis - darbo pasiūlymas vyrui kroatų kompanijoje. Na mes pagalvojome,o kodėl gi ne? Kol pirmagimis mažas, o antra atžala artimuose planuose. Taigi dabar mes jau keturiese gyvename Splite ir vis labiau įsimylime šią šalį.

Norime sužadinti norą...

Pastebėjome, jog neretai, pasiteiravus apie Kroatiją, lietuviai net neįsivaizduoja, koks čia gamtos grožis iš tikrųjų slypi. Arba priešingai, kartą čia apsilankę, nori grįžti dar ir dar, nes per vienas atostogas tiesiog neįmanoma visko pamatyti. Tad kilo idėja skleisti žinią apie šią balkanišką šalį, dalintis įspūdžiais, informacija ir sužadinti lietuviams norą ją aplankyti.

Kroatija - ne tik Adrijos jūra

Apsigyvenę Kroatijoję ir pradėję savo keliones po ją, supratome, jog ši šalis turi tiek daug: žydrą Adrijos jūrą, kalnus, galybę salų, gamtos parkus, įvairiausius paplūdimius. Esame aktyvi šeima, tad kai tik tinkamas oras, sėdame į automobilį su vaikais ir keliaujame tyrinėti dar neatrastų Kroatijos gamtos kampelių, kopti į kalnus ar pasivaikščioti dar nelankytame miestelyje.
kroatija splitas adrijos jūra

Tikimės, jog šioje svetainėje rasite daug naudingos informacijos apie Kroatiją ir pradėsite kurti planus atostogoms šioje šalyje. Na o jei prireiks pagalbos planuojant kelionę, mielai Jums padėsime.

Spaudoje apie mus rašo...

Splite gyvenimą kurianti lietuvių šeima: "Geriausia vieta per karantiną - Kroatija"

Gyvenimas Kroatijoje - tarsi nesibaigiančios atostogos

Kroatijoje įsikūrę lietuviai: niekada čia nesijautėme svetimšaliais

Dalyvavome TV projekte "Lietuvis pas lietuvį"

Kroatijos lietuvė papasakojo apie šalies įvairiapusiškumą: galite pasijusti ir kaip „Sostų karuose“, ir kaip Marse